Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler Pro 215/65 R16 109/107T

GT Radial

GT Radial Maxmiler Pro215/65 R16 109/107T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
T
EAN:
6943829510890
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  115,1 €

Цена по парче

115,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот