Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler Pro 215/60 R16 103/101H

GT Radial

GT Radial Maxmiler Pro215/60 R16 103/101H

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103/101
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877124784
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  118,5 €

Цена по парче

118,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот