Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler Pro 185 R14 102/100R

GT Radial

GT Radial Maxmiler Pro185 R14 102/100R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
185
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
102/100
Индекс на брзина:
R
EAN:
8990876153578
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  114,6 €

Цена по парче

114,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5 €

Назад кон врвот