Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler Pro 175 R13 97/95R

GT Radial

GT Radial Maxmiler Pro175 R13 97/95R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
175
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
97/95
Индекс на брзина:
R
EAN:
6943829549968
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  89,5 €

Цена по парче

89,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,81 €

Назад кон врвот