Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler Ice 215/65 R16 109/107R

GT Radial

GT Radial Maxmiler Ice215/65 R16 109/107R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
R
EAN:
6932877114723
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  159 €

Цена по парче

159 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот