Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler Ice 195/70 R15 104/102R

GT Radial

GT Radial Maxmiler Ice195/70 R15 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
6932877116260
ЕУ Етикета:
0
0

Највисока цена:  142,1 €

Цена по парче

142,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,03 €

Назад кон врвот