Споредете до 4 продукти:

GT Radial MAXMILER CX 155/80 R12 88/86R

GT Radial MAXMILER CX
GT Radial MAXMILER CX
GT Radial

GT Radial MAXMILER CX155/80 R12 88/86R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
155
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
88/86
Индекс на брзина:
R
EAN:
8990876104488
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  530,4 €

Цена по парче

530,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,4 €

Назад кон врвот