Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maximiler WT2 Cargo 235/65 R16 115/113R

GT Radial

GT Radial Maximiler WT2 Cargo235/65 R16 115/113R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115/113
Индекс на брзина:
R
EAN:
6932877107053
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  126 €

Цена по парче

126 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,1 €

Назад кон врвот