Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maximiler WT2 Cargo 215/75 R16 116/114R

GT Radial

GT Radial Maximiler WT2 Cargo215/75 R16 116/114R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
116/114
Индекс на брзина:
R
EAN:
6932877106926
ЕУ Етикета:
C
D
71 dB

Највисока цена:  106,4 €

Цена по парче

106,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,55 €

Назад кон врвот