Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maximiler WT2 Cargo 215/60 R16 103/101T

GT Radial

GT Radial Maximiler WT2 Cargo215/60 R16 103/101T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103/101
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877106896
ЕУ Етикета:
D
D
71 dB

Највисока цена:  109,5 €

Цена по парче

109,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,81 €

Назад кон врвот