Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maximiler WT2 Cargo 205 R14 109/107Q

GT Radial

GT Radial Maximiler WT2 Cargo205 R14 109/107Q

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
205
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
Q
EAN:
6932877106841
ЕУ Етикета:
D
D
71 dB

Највисока цена:  95,5 €

Цена по парче

95,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,55 €

Назад кон врвот