Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maximiler WT2 Cargo 205/70 R15 106/104R

GT Radial

GT Radial Maximiler WT2 Cargo205/70 R15 106/104R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
205
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
R
EAN:
6932877106773
ЕУ Етикета:
D
D
71 dB

Највисока цена:  79,5 €

Цена по парче

79,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот