Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maximiler WT2 Cargo 195/75 R16 107/105R

GT Radial

GT Radial Maximiler WT2 Cargo195/75 R16 107/105R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
R
EAN:
6932877106827
ЕУ Етикета:
D
D
71 dB

Највисока цена:  83,7 €

Цена по парче

83,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот