Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maximiler WT2 Cargo 195/70 R15 104/102R

GT Radial

GT Radial Maximiler WT2 Cargo195/70 R15 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
6932877106766
ЕУ Етикета:
D
D
71 dB

Највисока цена:  73,4 €

Цена по парче

73,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,55 €

Назад кон врвот