Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maximiler WT2 Cargo 155 R12 88/86R

GT Radial

GT Radial Maximiler WT2 Cargo155 R12 88/86R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
155
Конструкција:
R
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
88/86
Индекс на брзина:
R
EAN:
6932877106834
ЕУ Етикета:
E
D
71 dB

Највисока цена:  61,9 €

Цена по парче

61,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот