Споредете до 4 продукти:

GT Radial KargoMax ST-6000 195/50 R13 104/101N

GT Radial

GT Radial KargoMax ST-6000195/50 R13 104/101N

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
104/101
Индекс на брзина:
N
EAN:
6932877149893
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  78,4 €

Цена по парче

78,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,55 €

Назад кон врвот