Споредете до 4 продукти:

GT Radial KargoMax ST-6000 185/60 R12 104/101N

GT Radial

GT Radial KargoMax ST-6000185/60 R12 104/101N

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
104/101
Индекс на брзина:
N
EAN:
6932877149886
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  99 €

Цена по парче

99 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,37 €

Назад кон врвот