Споредете до 4 продукти:

GT Radial KargoMax ST-4000 195/65 R15 95N

GT Radial

GT Radial KargoMax ST-4000195/65 R15 95N

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
N
EAN:
6932877112972
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  75,9 €

Цена по парче

75,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот