Споредете до 4 продукти:

GT Radial KargoMax ST-4000 165/70 R13 80N

GT Radial

GT Radial KargoMax ST-4000165/70 R13 80N

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
80
Индекс на брзина:
N
EAN:
6932877112965
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  58,2 €

Цена по парче

58,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,26 €

Назад кон врвот