Споредете до 4 продукти:

GT Radial KargoMax ST-4000 155/70 R13 78N

GT Radial

GT Radial KargoMax ST-4000155/70 R13 78N

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
155
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
78
Индекс на брзина:
N
EAN:
6924699115835
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
69 dB

Највисока цена:  59,6 €

Цена по парче

59,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот