Споредете до 4 продукти:

GT Radial Icepro 3 235/65 R18 106T

GT Radial

GT Radial Icepro 3235/65 R18 106T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877107695
ЕУ Етикета:
0
0

Највисока цена:  233,8 €

Цена по парче

233,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  20,06 €

Назад кон врвот