Споредете до 4 продукти:

GT Radial Icepro 3 235/65 R17 108T

GT Radial

GT Radial Icepro 3235/65 R17 108T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877107534
ЕУ Етикета:
0
0

Највисока цена:  211 €

Цена по парче

211 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,03 €

Назад кон врвот