Споредете до 4 продукти:

GT Radial Icepro 3 235/55 R19 101T

GT Radial

GT Radial Icepro 3235/55 R19 101T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877116468
ЕУ Етикета:
0
0

Највисока цена:  259,4 €

Цена по парче

259,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  19,91 €

Назад кон врвот