Споредете до 4 продукти:

GT Radial Icepro 3 235/55 R18 100H

GT Radial

GT Radial Icepro 3235/55 R18 100H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877118561
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена:  205,2 €

Цена по парче

205,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот