Споредете до 4 продукти:

GT Radial Icepro 3 225/40 R18 92H

GT Radial

GT Radial Icepro 3225/40 R18 92H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877114754
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  131,2 €

Цена по парче

131,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот