Споредете до 4 продукти:

GT Radial Icepro 3 215/55 R18 95T

GT Radial

GT Radial Icepro 3215/55 R18 95T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877118646
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена:  131,2 €

Цена по парче

131,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,67 €

Назад кон врвот