Споредете до 4 продукти:

GT Radial Icepro 3 175/70 R14 88T

GT Radial

GT Radial Icepro 3175/70 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877107558
ЕУ Етикета:
0
0

Највисока цена:  112,3 €

Цена по парче

112,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,03 €

Назад кон врвот