Споредете до 4 продукти:

GT Radial Giti Synergy H2 215/55 R17 98H

GT Radial

GT Radial Giti Synergy H2215/55 R17 98H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
H
EAN:
6943829506732
ЕУ Етикета:
A
A
69 dB

Највисока цена:  109,2 €

Цена по парче

109,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,62 €

Назад кон врвот