Споредете до 4 продукти:

GT Radial FE1 City 185/70 R14 88H

GT Radial

GT Radial FE1 City185/70 R14 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
185
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877149817
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  69,9 €

Цена по парче

69,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот