Споредете до 4 продукти:

GT Radial FE1 City 185/60 R14 82H

GT Radial

GT Radial FE1 City185/60 R14 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877149787
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  57,7 €

Цена по парче

57,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,37 €

Назад кон врвот