Споредете до 4 продукти:

GT Radial FE1 City 185/55 R16 87V

GT Radial

GT Radial FE1 City185/55 R16 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
6932877116772
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  75,5 €

Цена по парче

75,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот