Споредете до 4 продукти:

GT Radial FE1 City 175/65 R14 82T

GT Radial

GT Radial FE1 City175/65 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877118264
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  75,7 €

Цена по парче

75,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот