Споредете до 4 продукти:

GT Radial FE1 City 175/55 R15 81T

GT Radial

GT Radial FE1 City175/55 R15 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
175
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877117649
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  64,8 €

Цена по парче

64,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот