Споредете до 4 продукти:

GT Radial FE1 City 155/60 R15 78T

GT Radial

GT Radial FE1 City155/60 R15 78T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
155
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
78
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877116970
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  46 €

Цена по парче

46 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот