Споредете до 4 продукти:

GT Radial CHAMPIRO WINTERPRO HP 255/50 R19 107V

GT Radial

GT Radial CHAMPIRO WINTERPRO HP255/50 R19 107V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
V
EAN:
6932877155498
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  144,4 €

Цена по парче

144,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,95 €

Назад кон врвот