Споредете до 4 продукти:

GT Radial CHAMPIRO WINTERPRO HP 245/45 R17 99V

GT Radial

GT Radial CHAMPIRO WINTERPRO HP245/45 R17 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
6932877101082
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  117,7 €

Цена по парче

117,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,55 €

Назад кон врвот