Споредете до 4 продукти:

GT Radial CHAMPIRO WINTERPRO HP 235/45 R17 97V

GT Radial

GT Radial CHAMPIRO WINTERPRO HP235/45 R17 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
6932877100948
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  114,5 €

Цена по парче

114,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,81 €

Назад кон врвот