Споредете до 4 продукти:

GT Radial CHAMPIRO WINTERPRO HP 225/60 R17 99H

GT Radial

GT Radial CHAMPIRO WINTERPRO HP225/60 R17 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877101075
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  114,2 €

Цена по парче

114,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот