Споредете до 4 продукти:

GT Radial CHAMPIRO WINTERPRO HP 225/45 R18 95V

GT Radial

GT Radial CHAMPIRO WINTERPRO HP225/45 R18 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
6932877100955
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  110,3 €

Цена по парче

110,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот