Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro Winterpro 2 235/65 R17 108H

GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial

GT Radial Champiro Winterpro 2235/65 R17 108H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877109224
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  121,9 €

Цена по парче

121,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,55 €

Назад кон врвот