Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro Winterpro 2 215/60 R16 99H

GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial

GT Radial Champiro Winterpro 2215/60 R16 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877105516
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  86,2 €

Цена по парче

86,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,55 €

Назад кон врвот