Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro Winterpro 2 215/55 R16 93H

GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial

GT Radial Champiro Winterpro 2215/55 R16 93H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877106568
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  91,6 €

Цена по парче

91,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот