Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro Winterpro 2 205/65 R15 94T

GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial

GT Radial Champiro Winterpro 2205/65 R15 94T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877105646
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  71,7 €

Цена по парче

71,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,55 €

Назад кон врвот