Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro Winterpro 2 195/55 R16 91H

GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial

GT Radial Champiro Winterpro 2195/55 R16 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877109217
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  76,8 €

Цена по парче

76,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,55 €

Назад кон врвот