Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro Winterpro 2 195/55 R15 85H

GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial

GT Radial Champiro Winterpro 2195/55 R15 85H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877105707
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  68,9 €

Цена по парче

68,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот