Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro Winterpro 2 185/55 R15 82T

GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial

GT Radial Champiro Winterpro 2185/55 R15 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877104441
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  62,9 €

Цена по парче

62,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот