Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro VP1 205/60 R15 91H

GT Radial

GT Radial Champiro VP1205/60 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
6943829592148
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  761,6 €

Цена по парче

761,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,4 €

Назад кон врвот