Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro HPY 275/55 R20 117V

GT Radial Champiro HPY
GT Radial Champiro HPY
GT Radial

GT Radial Champiro HPY275/55 R20 117V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
275
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
117
Индекс на брзина:
V
EAN:
8990876151345
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
72 dB

Највисока цена:  942,3 €

Цена по парче

942,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,79 €

Назад кон врвот