Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro HPY 255/35 R18 94Y

GT Radial Champiro HPY
GT Radial Champiro HPY
GT Radial

GT Radial Champiro HPY255/35 R18 94Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8990876150300
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  894,8 €

Цена по парче

894,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,4 €

Назад кон врвот