Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 225/65 R17 102V

GT Radial

GT Radial Champiro FE2225/65 R17 102V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
V
EAN:
6932877122278
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  134,5 €

Цена по парче

134,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,55 €

Назад кон врвот